(Українська) На факультеті були проведені батьківські збори
Нещодавно на факультеті соціальної та психологічної освіти були проведені батьківські збори, які цьогоріч відбулись у форматі онлайн. З вітальним словом звернулася декан факультету Оксана Олексіївна Кравченко, яка у своєму виступі висловила загальну характеристику студентів-першокурсників, проаналізувала особливості процесу дистанційного навчання та адаптації у ЗВО.
Заступник декана з навчальної роботи Галина Василівна Бондаренко здійснила аналіз результатів атестації, організації навчального процесу та особливостей заліково-екзаменаційної сесії.
Також батьки мали змогу почути характеристику від кураторів академічних груп та викладачів, які читають по спеціальностях. По закінченню батьки мали змогу задати питання, які їх цікавлять та отримали вичерпні відповіді.