Соціальна інклюзія дистанційного освітнього процесу

9 листопада 2020

6 листопада 2020 р. на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася робоча нарада співробітників науково-дослідної теми за кошти загального фонду державного бюджету «Соціально-психологічна реабілітація дітей та молоді з особливими освітніми потребами засобами інклюзивного туризму» (державний реєстраційний номер: 0119U103978) Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з представниками відділу освіти Уманської міської ради щодо проведення спільного дослідження «Соціальна інклюзія дистанційного освітнього процесу» з огляду на виклики, пов’язані з поширенням COVID-19 та карантинними заходами.

Протягом вересня-жовтня 2020 р. були розроблені анкети та проведене опитування усіх учасників освітнього процесу загальноосвітніх шкіл міста Умань. В анкетуванні взяли участь 146 учнів, 150 учителів, 14 психологів та соціальних педагогів, 1091 батьків.

Учасники засідання здійснили аналіз результатів анкетування: виокремили успішні практики дистанційного навчання, з’ясували труднощі та проблемні питання, визначили запити від учасників освітнього процесу щодо його поліпшення спільної роботи.

Перспективами такої співпраці є вироблення рекомендацій на основі принципу зв’язку теорії і практики щодо психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу.


Фото новини: