(Українська) На факультеті відбулись перші батьківські збори
На факультеті соціальної та психологічної освіти відбулися перші батьківські збори, на яких були присутні батьки та вступники 2022 року. Збори були проведені в змішаному режимі, частина батьків була присутня в аудиторії інші за допомогою Google Meet
З вітальним словом до батьків та студентів звернулася декан факультету, доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи
Оксана Олексіївна Кравченко, яка у своєму виступі проаналізувала особливості процесу адаптації до нових умов навчання у ЗВО.
В процесі роботи присутні були ознайомлені зі структурою та керівництвом університету та факультету.
Було розглянуто особливості начального процесу, зокрема дистанційне навчання, правила безпеки, алгоритм поводження під час сигналу “Повітряна тривога”. Окрім того були розглянуті труднощі з якими можуть зустрітись студенти-першокурсники під час адаптаційного періоду навчання.