(Українська) На факультеті реалізується проєкт “Кімната терапії іграшкою”

26 січня 2023

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Був час коли ми всі були дітьми. З часом дорослішали, але та дитина залишилась в середині нас . Згадайте свої емоції  коли ми відвідуємо місце де багато різноманітних іграшок чи магазин солодощів. Уявили? Які Ваші відчуття?

А тепер на хвилинку,  уявіть що існує кімната іграшки про яку ми всі мріяли  у своєму дитинстві! Іграшки різні,  в кого мякі, як пушинка – як той маленький сіренький ведмедик ……  .А в кого тверді – металеві, деревяні, пластмасові тощо. Сьогодні хочу звернути увагу на мякі іграшки, які ми можемо взяти в руки, примяти чи міцно притиснути у своїх обіймах. Ці обійми завжди мякі, теплі та приємні. Наша кімната терапевтичної іграшки завжди яскрава та тепла, як та сама іграшка. Де психологи, працюють різноманітними методами, а іграшка є перехідним об’єктом. Через який ми працюємо з різним запитом від клієнтів.

В кімнаті терапевтичної іграшки багато таких обіймів, але відвідувачів стає все більше і полички підтримки порожніють. І дякуючи нашим партнерам та благодійникам з   США   @United_Help_Ukraine    ми  отримали такі чудові цифри обнімахи. Кожна цифра має свій оригінальний колір та ручки які можуть щиро обійняти і нижки що міцно стоять. А ще в кожної циферки є своя цікава історія, яку ще потрібно дослідити. І вже очікують на веселу гру!

Також дякую ВГО « Асоціація арт терапевтів Черкаський осередок»   за поповнення матеріалами для роботи.

А також варто сказати велике слово ДЯКУЮ, ГО «Генофонд нації»  Юрій Данелюк, Вікторії Назаревич та Марії за постійну підтримку в поповнені іграшками для нашої кімнати.   Ці іграшки не прості, вони збираються з усіх куточків нашої України і не тільки. Як от останні прилетіли до нас із Швейцарії, щоб ми мали змогу результативно пропрацювати над страхами та тривогою))))

І тому, ми продовжуємо працювати на базі факультету соціальної та психологічної освіти, УДПУ імені Павла Тичини і надавати психологічну допомогу.

Дякую за увагу

 

Координатор проекту:

Практичний психолог, арттерапевт, магістрантка факультету соціальної та психологічної освіти

Браславська-Величко Л.В.


Фото новини: