ОГОЛОШЕННЯ!
Шановні здобувачі, у рамках проведення VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція (25-26 квітня 2023 року)
запрошуємо Вас на
«СУЧАСНІ ТРЕНІНГОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ: ЕКО-ТРЕНІНГ»
Вівторок, 25 квітня 2023 року
09:40 підключення учасників конференції
09:50 відкриття конференції
10:00 доповіді
Лукомська Світлана Олексіївна, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії методології і теорії психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, онкопсихолог, волонтер. «Особливості використання тренінгових технологій під час війни в Україні»
Вівторок, 25 квітня 2023 року
Посилання на онлайн-зустріч через платформу Google Meet:
https://meet.google.com/zwu-hxce-pmg
10:55 приєднання учасників конференції
11:00 Майстер – клас «Детермінація емоційно-нестійких розладів у молоді з числа ВПО»
Швець Владислава Володимирівна, доктор філософії (психологічних наук), психолог Комунального некомерційного підприємства «Уманська міська центральна лікарня» Уманської міської ради; тренер, експерт-психолог всеукраїнських національних прєктів із надання психологічної підтримки «Розкажи мені», «Мені здається», «Захищені», «Поруч».
Середа, 26 квітня 2023 року
Посилання на онлайн-зустріч через платформу
https://us02web.zoom.us/j/83320035426?pwd=TFlJMmlYVHVoVXptZ25mMU81V25pdz09
Пароль: 2023
Час проведення: 10:00-11:00
Тема майстер-класу: «Актуалізація «Позиції сили» в роботі з травмуючими спогадами».
Мета: Застосування методики «Позиція сили» для актуалізації внутрішніх ресурсів людини з метою саморегуляції і самозцілення. Подолання почуття безсилля в травматичній ситуації, побудова оптимістичного бачення свого майбутнього.
Левус Надія Ігорівна, доцентка кафедри психології Львівського національного університету імені Івана Франка, сертифікована терапевтка BSFT, сертифікована консультантка в методі дитячої та юнацької психотерапії, сертифікована консультантка в методі психосоціального супроводу при травмі, сертифікована консультантка в методі системної психотерапії.
Михальчишин Галина Євгенівна, старша викладачка кафедри психології Львівського національного університету імені Івана Франка, сертифікована консультантка в методі психосоціального супроводу при травмі, сертифікована консультантка транзакційного аналізу, сертифікована консультантка в методі системної психотерапії.
Середа, 26 квітня 2023 року
Посилання на онлайн-зустріч через платформу
https://us02web.zoom.us/j/88994212807?pwd=UW1zZHRUL3pBV0FCU3dxcFY1eUdOUT09
Пароль: 2023
Час проведення: 11:30-12:30
Тема майстер-класу: «Біографічно-ресурсна методика в розвитку особистості».
Мета: Застосування біографічно-ресурсної методики «Ріка життя» для побудови ретроспективного бачення свого минулого, теперішнього і майбутнього. Пошук позитивних ресурсів в біографії особистості, що сприяють її розвитку та самовдосконаленню
Левус Надія Ігорівна, доцентка кафедри психології Львівського національного університету імені Івана Франка, сертифікована терапевтка BSFT, сертифікована консультантка в методі дитячої та юнацької психотерапії, сертифікована консультантка в методі психосоціального супроводу при травмі, сертифікована консультантка в методі системної психотерапії.
Гупаловська Вікторія Анатоліївна, доцентка кафедри психології Львівського національного університету імені Івана Франка, сертифікована терапевтка BSFT, сертифікована терапевтка в методі кататимно-імагінативної психотерапії, сертифікована консультантка в методі психосоціального супроводу при травмі, сертифікована консультантка в методі системної психотерапії.
13:00 підведення підсумків конференції.