Оголошення!
2 листопада 2023 року о 12:30 годині відбудеться гостьова лекція почесного академіка, професора кафедри соціальної роботи управління та суспільних наук Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Васиновича Григорія Петровича на тему “Науково-педагогічні ідеї Григорія Сковороди: минуле та сучасність”.
Посилання на зустріч https://meet.google.com/ssu-rpir-txk
Запрошуються здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники та всі бажаючі.