(Українська) ОНЛАЙН-МАРАФОН: ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ РОЗПОЧАТО!
На минулому тижні на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася серія Дні відкритих дверей для учнів Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Балтського педагогічного фахового коледжу, Бердичівського педагогічного коледжу, Подільського медичного фахового коледжу імені В.О. Жуковського та Гайсинського медичного коледжу.
Зважаючи на карантинні обмеження заходи відбувалися в незвичному онлайн-форматі за допомогою технічних засобів конференції Zoom. Присутнім було продемонстровано презентацію про університет, факультет та його діяльність, познайомилися з матеріально-технічною базою університету та мали можливість переглянути відеоролики про спеціальності.
У ході он-лайн зустрічі абітурієнти мали змогу ознайомитися з особливостями вступної кампанії 2021 року, поспілкуватися з керівництвом та розпитати про особливості навчання в університеті.
Шановні майбутні вступники, батьки, слідкуйте за нашим сайтом та соціальними мережами, щоб не пропустити актуальні новини вступної кампанії-2021!
Якщо ти плануєш відвідати наступні ДВД факультету реєструйся тут
Фото новини: