Оновлення ОП «Психологія» початкового (короткого) циклу вищої освіти

14 квітня 2022

На засідання вченої ради факультету соціальної та психологічної освіти відбулося обговорення внесення змін в освітньо-професійну програму «Психологія» початкового (короткого) циклу вищої освіти, з метою її оновлення.

До складу проєктної групи ОП входять:

Керівник проєктної групи (гарант освітньої групи):

Гриньова Наталія В’ячеславівна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Члени проєктної групи:

  1. Гуртовенко Наталія Вікторівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
  2. Діхтяренко Світлана Юріївна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
  3. Шулдик Галина Олексіївна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
  4. Шкільнюк Анастасія, здобувач вищої освіти.

Проєктна група опрацювала пропозиції роботодавців та здобувачів вищої освіти стосовно здатностей до розвитку й саморозвитку; формування лідерських якостей; здатності до комунікації з особами з ООП;  практичних навичок вирішення конфліктних ситуацій, та врахувала їх у змісті загальних, фахових компетентностей та програмному результаті навчання:

ЗК 4. Здатність вчитися і оволодівати сучасними знаннями, прагнути до розвитку та саморозвитку (пропозиція роботодавиці, психологині Ортинської В.Г.).

ЗК 5. Здатність до конструктивного спілкування, співпрацювати в команді, ефективно взаємодіяти з іншими людьми та налагоджувати ефективну міжособистісну комунікацію, виявляти лідерські якості (пропозиція роботодавця, доктора психологічних наук, професора кафедри психології і педагогіки Хмельницького національного університету Потапчука Є.М.).

ФК 7. Здатність до розуміння закономірностей спілкування та взаємодії між людьми; здатність до комунікації з особами з ООП (пропозиція психологині Одеського інклюзивно-ресурсного центру Рогульської Г.В.).

ПРН 11. Демонструвати базові навички креативного,  критичного мислення у дослідженнях й професійному спілкуванні та практичні навички вирішення конфліктних ситуацій (пропозиція здобувачки вищої освіти Шкільнюк А.).

 

Оновлена освітньо-професійна програма «Психологія» була обговорена та затверджена на засіданні кафедри психології (протокол №10 від 28 березня 2022 р.).