(Українська) Педагогічні читання «Нові стратегії розвитку освіти»

15 січня 2018

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Динамічні процеси, що відбуваються в освіті, актуалізували для сучасних вищих педагогічних навчальних закладів соціальне завдання: дієве співробітництво із закладами загальної середньої освіти та упровадження результатів наукової діяльності у практичну діяльність шкіл.

10 січня 2018 р. в Уманській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №4 відбулися Педагогічні читання «Нові стратегії розвитку освіти». У рамках реалізації програми читань з доповіддю про впровадження сучасних технологій навчання, що сприяють реалізації компетентнісного підходу у закладах загальної середньої освіти виступили науковці кафедри педагогіки та освітнього менеджменту д.пед.н., професор Осадченко І.І. та д.пед.н., доцент Кірдан О.Л. У доповіді акцентовано на реалізації компетентнісного підходу, формуванні компетентностей учнів в освітньому процесі сучасної школи.

Важливим аспектом Педагогічних читань був вихід за межі теоретичного обговорення проблем у площину прикладного застосування, підвищення фахової кваліфікації вчителів з упровадження сучасних технологій навчання у діяльність закладу загальної середньої освіти.