(Українська) Положення про проведення конкурсу соціальних відеороликів «Академічна доброчесність: міфічна концепція чи дієвий інструмент забезпечення якості вищої освіти?»

16 березня 2018

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Організатор:

Національно-патріотичний табір для студентської молоді «Дія»

Про конкурс:

Конкурс проводиться з метою інформування академічної та освітньої  спільнот,  абітурієнтів, учнів та їх батьків, а також широкого суспільного загалу щодо поняття академічної доброчесності через створення соціальної реклами, яка озвучує та закріплює безумовні (фундаментальні) норми розвиненої академічної спільноти: моральність, чесність, відповідальність, свідомий підхід до навчання та вибору професії.

Запрошуємо студентів факультету соціальної та психологічної освіти долучитися до конкурсу, створивши соціальний відеоролик, який мотивуватиме до відповідального, чесного навчання, відображатиме важливість якісної освіти у сучасному суспільстві та неприпустимість толерування випадків недоброчесності (списування, плагіату, хабарництва та ін..) в рамках академічного процесу.

Вимоги:

формати mkv, mov, mpg4;

якість зображення – HD або fullHD, 720 р або 1080 р;

хронометраж – до 2 хв.

Норми:

Відеоролики, які подаються для участі у Конкурсі, не повинні містити:

– імен авторів, адрес і телефонів, інформації про спонсорів, імен політичних діячів та лідерів рухів, у тому числі релігійних символів, назв та згадок (логотипів, брендів) товарної реклами у будь-яких формах, згадок про політичні партії, а також політичних лозунгів, висловлювань, що несуть антидержавний та антиконституційний зміст;

– зображень: інтимних сцен, усіх видів символів тоталітарних режимів, насилля, дискримінації, вандалізму, що відображають тілесні страждання людей чи тварин; інформації, яка в будь-якій формі принижує гідність людини чи окремої національної групи людей;

– об’єкти права інтелектуальної власності, що не належать учаснику або команді учасників – автору проекту, а також жодним чином не порушувати вказані права інтелектуальної власності третіх осіб.

Часові межі:

 Учасники конкурсу надсилають власні відеоролики на пошту  melnychuk.iryna96@gmail.com  до 19 квітня 2018 р.

 

ЗА ДЕТАЛЯМИ ЗВЕРТАЙТЕСЬ  MELNYCHUK.IRYNA96@GMAIL.COM