Політолог-психолог

26 червня 2019

Шановні абітурієнти!!! Запрошуємо Вас на навчання за спеціальністю «Психологія». Після закінчення закладу вищої освіти випускники мають широкий спектр галузей для працевлаштування. Сьогодні ми хотіли Вас познайомити з роботою психолога в громадсько-політичних організаціях.

Діяльність політичного психолога пов’язана з такими видами  діяльності як коучинг (тренінги), консультування, ведення політичного лідера, іміджмейкерство (створення потрібного образу політика), в тому числі і психотерапевтичне консультування, психокорекція небажаних акцентуацій (проявів особистісних характеристик). Наприклад, при зверненні політика в PR-агенство йому можуть запропонувати програму, одним з пунктів якої може бути психокорекція, робота з невербалікою (мімікою, жестами), з образом, промовою тощо. Успішний політик – це людина, яка перемогла на виборах і яка переграла своїх конкурентів в закулісній боротьбі, який прийняв на себе величезну відповідальність.

Також діяльність психолога в політиці стосується аналізу політичних настроїв населення, що вже ближче до соціології. Відповідними завданнями цієї лінії є: а) корекція розглянутих проектів з точки зору їх психологічної грамотності – стеження за тим, щоб в проектах не було закладено нереалістичних очікувань, помилкових уявлень про причинно-наслідкові зв’язки в людській поведінці; б) психологізація самого процесу прийняття рішень.

Ця професія має великі перспективи. З огляду на те, що в Україні напрямок політичної психології дуже молодий і бурхливо розвивається, без роботи тут ніхто не залишиться. Незважаючи на всю складність роботи, вона є досить цікавою, багатоаспектною для допитливих, творчих людей. Нові проблеми з’являються кожні чотири роки.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за номерами:

096-625-85-95 (Марина Сергіївна Міщенко)

093-056-50-97 (Інна Антонівна Лівандовська)