(Українська) Проблеми психологічного насилля
10.12.2021 р. доцент кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Данилевич Лариса Арсеніївна взяла участь у засіданні клубу для жінок «Я – успішна жінка», організоване, в рамках проведення акції «16 днів проти насильства», провідним фахівцем з профорієнтації Тетяною Володимирівною Задорожко, що проходила в Уманському міському центрі зайнятості.
Тетяна Володимирівна ознайомила учасників засідання з актуальністю проведення акції та проблемою профілактики насильства жінок у сім’ї, гендерними особливостями в українському суспільстві. Лариса Арсеніївна у своєму виступі з темою «Психологічне насилля в сім’ї» розповіла присутнім про ознаки психологічного насилля та його наслідки, здійсненням видів ад’юзу та газлайтингу у сучасних сімейних стосунках; ознайомила з вправами та методами психологічної самодопомоги у стресовому стані.