(Українська) Професійно-орієнтована практика студентів I курсу

21 березня 2018

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


19 березня студенти І курсу спеціальності 053 Психологія, під час проведення навчальної професійно-орієнтованої практики побували в Реабілітаційному комплексі для людей з особливими потребами.

Студенти дізналися від директора закладу Надії Пилипівни – що завдяки турботі кваліфікованого персоналу та наявності сучасного обладнання, щорічно одержують соціально-реабілітаційні послуги більше тисячі громадян з інвалідністю, ветерани, учасники АТО. А в цілому близько двох тисяч людей, адже оздоровитися тут мають змогу і звичайні жителі міста та прилеглих районів.

Усі наявні умови Реабілітаційного комплексу дають змогу здійснювати системну роботу психологічного, соціального, реабілітаційного, організаційного, інформаційного та методичного характеру.

Майбутні психологи із зацікавленням знайомилися з роботою закладу. Тут функціонує кріосауна, соляна кімната, тренажерний зал, у водному відділенні є душ Шарко, висхідний, циркулярний, гідролазерний душі, підводний душ-масаж, ванна Джакузі, басейн, інфрачервона, а також комп’ютеризована душова кабіни, сауна тощо. Працює і відділення фізіотерапевтичних процедур, де надаємо відвідувачам консультації та патронаж різних лікарів. Тут і ультразвукові інгаляції, і парафіно-озокерітові аплікації, біотрон, дарсонвалізація, ампліпульс-терапія, фіто-, аромо-, кінезотерапії та ще безліч іншого.

Необхідні послуги з оздоровлення та реабілітації отримують й учасники АТО. Торік для них встановили лазерний та висхідний душі, гідромасажну кабіну. Ці та інші послуги вони проходять тут безкоштовно, на пільгових умовах.

Унікальним в закладі є і вакуумний масаж-апарат, яких на Черкащині лише три.

А ще тут є Університет третього віку, де функціонує кілька факультетів, зокрема декоративно-прикладного мистецтва, народного співу та хореографії, формування здорового способу життя та організації туризму та ін.

Дізналися багато нового, цікавого, що може стати корисним для реалізації майбутньої професії.

Ми раді, що мали змогу відвідати Реабілітаційний комплекс. Дякуємо директору і всім працівникам за теплу зустріч.