Підвищення кваліфікації для фахівців психологічної служби в системі освіти
З 11 березня 2024 р. по 15 березня 2024 р. підвищити свою кваліфікацію мали можливість слухачі зі спеціальності 053 Психологія,
На факультеті соціальної та психологічної освіти здійснювалася підготовка слухачів за темою «Соціально-психологічний супровід створення безбар’єрного простору у сфері освіти», та напрямом: «Інноваційні технології в діяльності психологічної служби в системі освіти»,
Тривалість курсів становила 30 год. або один кредит ЄКТС.
Програма курсів передбачала формування цілісного уявлення і теоретичних знань про створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими шляхом інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної та громадянської, економічної та освітньої безбар’єрності до всіх сфер державної політики, в тому числі у сфері освіти.
Проведення навчальних занять здійснювалося доктором педагогічних наук, професором кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Кравченко Оксаною Олексіївною.
Адміністративно-розпорядчу діяльність курсів забезпечено кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Ісаченко Вікторією Павлівною.
В результаті навчання слухачі розглянули питання:
Нормативно-правових засад інклюзивної освіти та безбар’єрного простору в Україні;
Міжсекторальної співпраці для створення безбар’єрного простору у сфері освіти;
Особливостей взаємодії з дітьми та молоддю з інвалідністю різних нозологій;
Інноваційні практики соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді.