ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 231 СОЦІАЛЬНА РОБОТА
1 травня 2023 р. відбувся захист виробничої практики зі спеціальності здобувачів вищої освіти ОС бакалавр ОПП «Соціальна робота (соціально-психологічне консультування)».
Мета практики: поглиблення та закріплення здобувачами теоретичних знань з соціальної роботи, одержаних при вивченні відповідних курсів; набуття здобувачами досвіду проведення досліджень і практичної соціальної роботи з різними категоріями населення та в різних галузях соціальної роботи; розвиток професійної самосвідомості та самовизначення здобувачів.
Здобувачі Р/41 групи продемонстрували всій практичний досвід під час проходження виробничої практики.
Фото новини: