Рольова гра “Крива конфлікту”

8 жовтня 2019

01-03 жовтня 2019 року в рамках проекту «Миротворчі ініціативи для Донбасу – Пошук майбутнього» у м. Львів розпочато рольову гру “Крива конфлікту”. 28 учасників та учасниць з різних куточків України зібралися на три дні, щоб підвищити обізнаність про конфлікти, отримати інструменти для вирішення конфліктних ситуацій та управління ними. Проект реалізується за підтримки Фонд Ганса Зайделя. Активну участь у рольовій грі взяла кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Діхтяренко Світлана Юріївна.

Рольова гра “Крива конфлікту” – це 5 уявних країн-сусідів з різною кількістю ресурсів і мешканців, що багато років тому були однією країною. Впродовж гри учасники отримували від фасилітаторів завдання різного порядку складності, а також надзавдання вибудувати дружні стосунки між країнами. Виявляється, що навіть у грі дуже і дуже складно домовлятися, особливо, коли ресурси країн обмежені, особливо тоді, коли всі 5 країн обирають війну замість стратегії захисту.

“Крива конфлікту” – це ще і чудова можливість прокачати свої здібності зі стратегічного мислення і планування, свої комунікаційні здібності та навчитися чути одне одного.

А ще – це три неймовірні дні у Львові, з присмаком кави, голосом вуличних музикантів, неймовірною атмосферою міста та новими друзями!


Фото новини: