(Українська) Рубрика «Випускники, якими ми пишаємось». Інтерв’ю з Алісою Урбанською

17 січня 2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

1

Кожен факультет має випускників, якими пишається, про яких згадує з гордістю та хвилюванням. Особливо приємно, якщо вони залишають після себе гарні спогади у вигляді осередків активного студентського життя.

Серед таких ініціативних та перспективних студентів була і Аліса Урбанська, про яку й піде мова сьогодні. Аліса з радістю погодилась на інтерв’ю, де  розповіла нам про свої студентські роки на ФСПО і чим вони були цікаві.

2

«На факультеті соціальної та психологічної освіти я навчалася лише один рік, це так сказати, моя друга вища освіта. Вступила на цей факультет я тільки тому, що не могла розпрощатися із веселими студентськими роками і не була готова до самостійного дорослого життя. Та за рік на факультеті, я не лише нарешті визначилася ким мрію бути і де хочу працювати, а й прожила його так насичено і цікаво, що до цих пір згадую з посмішкою на обличчі.

3

Найбільшим досягненням  за період навчання на ФСПО, я вважаю створення команди КВН факультету «Каркаде», що неодноразово брала участь у Всеукраїнських фестивалях та іграх Асоціації КВН України і стала володарем «Кубку ректора УДПУ», першою командою університету удостоєною такого звання, а також перемогу в конкурсі «Міс ФСПО» та можливість представляти факультет на конкурсі «Міс УДПУ».

Після закінчення університету я жодного дня не працювала за спеціальністю. Зараз я стюардеса національної авіакомпанії Об’єднаних Арабських Еміратів «Etihad Airways», тому що мене від самого початку цікавив не диплом, а знання і навики, що я отримала в УДПУ. Навряд чи я згадаю хоча б одну лекцію, чи що мене запитали на екзамені. Найважливіше, чому змогли мене навчити викладачі і студенти – як уникати конфліктів і йти на компроміс, відстоювати свою позицію, боротися із втомою і стресом, за одну ніч робити колосальну роботу, в мене з’явилися організаційні здібності, я не боялася виступати на публіці.

4

Всім студентам бажаю в першу чергу здоров’я і натхнення! Не забувайте, що навчання в університеті – це будівництво фундаменту дорослого життя, чим міцнішим ви його збудуєте, тим легше буде ваше майбутнє. Намагайтесь бачити красу простих речей, будьте вдячні своїм батькам, що маєте можливість навчатися в вищому навчальному закладі, бо я повірте, бачу країни, де діти навіть читати не вміють і радіють чистому одягу, не витрачайте свій життєвий потенціал на дрібниці і образи, не записуйте лекції, а слухайте, бо в кінці кінців найдорожче те, що ви не здаєте в багаж».

5

З любов’ю,

Аліса Урбанська!

Дякуємо, за інтерв’ю. Сподіваємось, що розповідь Аліси надихне і наше студентство до нових ідей та досягнення високих цілей!