(Українська) СТУДЕНТИ ПЕРШОГО КУРСУ ВІДВІДАЛИ КОМУНАЛЬНУ УСТАНОВУ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР»
16 березня в межах ознайомчої практики студенти першого курсу за спеціальністю 053 Психологія відвідали Комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради. Де здобувачі вищої освіти з керівниками практики були ознайомлені з роботою установи, умовами, заходами та засобами ознайомила представник закладу. Під час бесіди була надана інформація та інтернет посилання де можна ознайомитися більш детально з методиками та методами роботи фахівців закладу.
Фото новини: