Студенти факультету активно поєднують навчання з роботою

26 грудня 2019

Студенти ФСПО активно поєднують навчання з роботою. Навчаючись за спеціальністю «Менеджмент» Румянцев Олександр працює в опорному навчальному закладі «Біотехнологічний ліцей «Радовель» – надсучасний новий освітній простір, максимально адаптований для розвитку дітей, зокрема, й тих, що мають особливі освітні потреби; безпечне освітнє середовище, розвиток в якому органічно пов’язаний з реальним життям.

Ліцей було відкрито 15 вересня 2018 року шляхом реорганізації й перебудови Радовельської загальноосвітньої школи.

Концепція Ліцею

В основі концепції Ліцею – створення підґрунтя для формування рис характеру на основі духовних цінностей. Так, у Ліцеї створено передумови:

  • для здобуття академічних знань
  • для фізичного розвитку
  • для розвитку творчих здібностей

Відповідно до концепції розроблено функціональний план та дизайн приміщень Ліцею. Усі приміщення оснащено необхідним технічним і технологічним обладнанням, включно з інтерактивними панелями нового покоління «EdPro» з ексклюзивною освітньою платформою «MozaBook», що дозволяють виконувати інтерактивні завдання з елементами гри, вивчати презентаційний навчальний контент, знайомитися з тематичними 3д-моделями, проводити досліди та ін.

Сучасні меблі, яскравий дизайн та повний функціональний вміст мають Кулінарна студія, Студія дизайну і шиття, Клас робототехніки, Студія художнього мистецтва, Студія керамічного мистецтва, Майстерня по дереву й металу, Театр, Студія мистецтва танцю, Зал для тхеквондо, Спортивні зали, триває облаштування вуличних спортивних майданчиків (зокрема, й будівництво футбольних полів з натуральним та штучним покриттям за міжнародними стандартами). На перервах чи після уроків (або й під час навчання у разі нестандартних уроків) ліцеїсти мають змогу пограти в настільний теніс.

У Ліцеї діють понад 10 гуртків, серед яких «Робототехніка», «Оркестр музичних інструментів», «Театральне мистецтво», «Чарівна голочка» «Гончарство» «Тхеквандо» «Кулінарія».

Унікальність Ліцею

Навчальний тиждень у БТЛ «Радовель» розпочинається Днем зустрічі – ранковим понеділковим чаюванням, для якого діти власноруч випікають печиво в Кулінарній студії. Чаювання не лише дарує заряд бадьорості на весь тиждень, а й сприяє порозумінню та довірливим стосункам. Далі слідують:

  • Кінематографічний день (причому мультфільми та кіно передбачені не лише для ліцеїстів, а й для їхніх батьків)
  • Проектний день (передусім йдеться про учнівські та вчительські проекти, пов’язані з біотехнологіями, академічними предметами, розвитком громади)
  • Батьківський день, коли батьки можуть разом із дітьми відвідувати уроки, збиратися батьківськими радами для вирішення нагальних питань та ін.
  • та День учнівського самоврядування, в який ліцеїсти самостійно проводять уроки та збираються шкільним парламентом

Основними принципами розвитку дитини в Ліцеї є рівноправність відносин, інноваційність, відкритість, інтегрованість (міжпредметна й інтеграція знань, умінь, навичок у життєві реальні практики) та ініціативність.

Місія Ліцею

У структурі передумов для розвитку дитини в Ліцеї важливе значення має також створення підґрунтя для розвитку вчителів, батьків і громади. Це передбачає активне співробітництво між вчителями – батьками – дітьми.

Місія Ліцею: «Розвиваємося разом: батьки – діти – вчителі – громада».


Фото новини: