(Українська) Студентська соціально-психологічна служба відвідала обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітаці м. Умань

12 грудня 2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

З нагоди Дня волонтера  студентська соціально-психологічна служба відвідала обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітаці дітей м. Умань.

Наша мета полягала у написанні листів та малюнків бійцям АТО. Ми поділили дітей на 2 команди : хлопчиків та дівчаток . Хлопчики як справжні чоловіки та майбутні захисники-патріоти малювали прапори, танки та бажали всього найкращого бійцям і скорішого повернення додому. З їхніх слів, в майбутньому вони самі мріють стати війсковими та захищати простори нашої держави.

 
Щодо дівчаток вони писали листи та ставили долоньками відбитки тим самим морально підтримуюючи солдат  та розмальовували вироби із солоного тіста у вигляді маленьких рук.
 

 Ось такі майбутні захисники та патріоти ростуть у нашій державі.