Тренінг для працівників Виконавчого комітету Уманської міської ради до Дня захисту праці на тему: «Стрес на робочому місці»

29 квітня 2016

IMG 001

21 квітня викладачами кафедри психології  Лівандовською Інною Антонівною та Гичко Юлією Володимирівною було проведено тренінг для працівників Виконавчого комітету Уманської міської ради до Дня захисту праці на тему: «Стрес на робочому місці».

IMG 005

Людське тіло, як би нам не хотілося, не наділене безмежними можливостями. Намагаючись завершити роботу в строк, ми регулярно доводимо себе до критичної точки, після якої випливає неминуча перевантаження. Такий поспіх, нерозумні розпорядження і практично нездійсненні вимоги, низькопробні інтриги і заздрість колег – все це може призвести до стресу і нервового зриву на робочому місці.

IMG 004

Саме з метою попередження стресів на робочому місці було проведно тренінг. Учасників ознайомили з особливостями стресу на робочому місці, а також визначили рівень стресу кожного з присутніх.

На кінець учасники тренінгу мали можливість практично навчитися використовувати вправи для полегшення та попередження стресової ситуації під час робочого процесу.

IMG 006