(Українська) УДЦ «МОЛОДА ГВАРДІЯ» – МАЙДАНЧИК ДЛЯ РОЗВИТКУ ОСОБИСТІСНИХ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЯКОСТЕЙ

10 січня 2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

1

Я, Киргиз Любов Дмитрівна, студентка 5 курсу, факультету соціальної та психологічної освіти, проходила державну практику в УДЦ «Молода гвардія», а саме у таборі «Зоряний». Під час проходження практики здобула досвід, який я впевнена знадобиться у майбутній професійній діяльності.

2

У таборі було дуже цікаво тим, що всі заходи в межах однієї табірної зміни підпорядковані певній тематиці. По приїзді в табір «Зоряний» я долучилася до роботи 11 тематичної зміни, яка мала назву «Академія успіху». Наше завдання полягало у створенні навчального простору для формування фінансової грамотності та споживацької культури підростаючого покоління; розширення світогляду дітей через включення у різноманітні форми профорієнтаційної діяльності.

3

Наступна 12 тематична зміна пройшла під гаслом «Наш вибір – європейська Україна!». Завдання зміни полягало в тому, щоб вся наша робота впливала на створення виховного середовища для формування та розвитку національної свідомості, почуття патріотизму; відданості в служінні Батьківщині.

4

Також під час проходження практики я брала активну участь у створенні виховного середовища для розвитку моральної і духовної культури дітей та їх соціально-значимих якостей, сприяння самореалізації дітей та творчому розвитку індивідуальних здібностей.

5

Державна практика дозволила мені розкритися і показати всім на що я здатна. Можу навіть сказати, що я себе відкрила із іншої сторони. Я навіть сама не підозрювала, які маю організаторські здібності.

6

Ця практика додала мені впевненості у власних силах. Я дуже вдячна всім, хто долучився до організації та проведення практики, за можливість отримати такий безцінний досвід роботи в тимчасовому колективі.

7