Участь у тренінгу «Побудова міжсекторального партнерства щодо попередження ситуацій торгівлі людьми та надання допомоги особам постраждалим від торгівлі людьми»

23 грудня 2019

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Шевчук Оксана Миколаївна і Кравченко Анна студентка ІV курсу прийняли участь у тренінгу на тему:
«Побудова міжсекторального партнерства щодо попередження ситуацій торгівлі людьми та надання допомоги особам постраждалим від торгівлі людьми». Фахівці БО “100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ” налагоджували зв’язок між спеціалістами різних державних структур для того, щоб максимально ефективно надавати допомогу постраждалим від торгівлі людьми. Адже лише спільними зусиллями неурядових організацій та державного сектору ми наближаємося до подолання рабства.

Під час тренінгу учасники мали можливість попрацювати в групах, розробити план реабілітації постраждалих, засвоїти комунікативні практики та прийоми активного слухання.

Захід відбувся в рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми», що реалізується в партнерстві з Агентством ООН з питань міграції за фінансової підтримки Mіністерства закордонних справ Королівства Норвегія, Міністерства міжнародних справ Канади та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Фото новини: