(Українська) ФОТОКОНКУРС «МОЯ ВИШИВАНКА»
Факультетом соціальної та психологічної освіти було проведено фотоконкурс серед учнів 11 класів – «Моя вишиванка».
За результатами жеребкування перемогу отримала Чорнописька Валерія Валентинівна, учениця Молодецького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Маньківської селищної ради Черкаської області. Вітаємо Валерію з перемогою та можливістю пройти курси підготовки до ЗНО на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини безкоштовно.