(Українська) Шановні випускники!
22 лютого о 15.00 год відбудеться День відкритих дверей на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Під час зустрічі для Вас будуть презентації освітніх програм зі спеціальностей «Психологія», «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення», а також ознайомлення із умовами вступної компанії 2024 року.