Видавнича діяльність на факультеті соціальної та психологічної освіти у 2023 році
На факультеті соціальної та психологічної освіти у 2023 році була видана колективна монографія «Персоналії в історії професійної соціальної роботи: від XIX століття – до сьогодення». За редакцією доктора педагогічних наук, професора Оксани Олексіївни Кравченко.
Колектив авторів: Г. Бондаренко, А. Войтовська, Н. Коляда, В. Корнят, О. Кравченко, О. Куцька, Г. Кучер, Н. Левченко, В. Ореховський, І. Перемибіда, Ю. Підвальна, Т. Семигіна, О. Столярик, І. Суровцева.
У колективній монографії висвітлено еволюцію жіночої та чоловічої репрезентації в історії інституалізації соціальної роботи як професійного виду діяльності, а також вивчення та узагальнення досвіду видатних жінок і чоловіків, які зробили значний внесок у цій сфері, здійснено перші спроби теоретичних підходів до соціальної роботи та ініціюючи відповідні практики в Україні.