(Українська) Викладачка кафедри психології Лівандовська Інна взяла участь у тренінгу «Психосоціальний супровід осіб, постраждалих від ґендерно-обумовленого насильства під час військових дій»

12 січня 2023

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Викладачі факультету соціальної та психологічної освіти постійно підтримують власну професійну компетентність на високому рівні відповідно до викликів сучасного буття України.
У грудні, відповідно до результатів відбору серед практикуючих психологів усіх регіонів України, викладачка кафедри психології Лівандовська Інна здобула можливість участі у тренінгу «Психосоціальний супровід осіб, постраждалих від ґендерно-обумовленого насильства під час військових дій» в рамках реалізації проєкту «Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед». Проєкт, спрямований на зміцнення міжвідомчої системи попередження і подолання ґендерно зумовленого насильства та забезпечення доступу до соціально-психологічних послуг осіб, які постраждали від насильства під час військових дій. Проєкт ініційований Міністерством соціальної політики спільно з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» за фінансової підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні, Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.
Важливими аспектами, розглянутим в ході чотириденного тренінгу, стали особливості консультування та системи супроводу осіб з досвідом насильства. Отримані кейси, науково-методичні матеріали, контакти організацій стануть у нагоді також і для вдосконалення підготовки здобувачів освіти за спеціальностями Психологія та Соціальна робота. Презентовані техніки роботи однозначно мають бути адаптованими , і включеними в перелік професійних знань та умінь з урахуванням сучасних особливостей й специфіки роботи у конкретних випадках, з метою психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок ґендерно-обумовленого насильства, зокрема, під час військових дій.


Фото новини: