Викладачі-психологи продовжують навчатись!
04.04 викладачі кафедри психології розпочали чергове навчання.
Викладачі беруть участь у групі підтримки ПОРУЧ за програмою «Діти і війна. Навчання технік зцілення».
ПОРУЧ — спільний проєкт Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер».
Ці групи стануть можливістю обмінятися інформацією, дізнатися щось нове як про емоції дітей, які живуть у ситуації війни, так і про себе та свої емоції, отримати фахові поради, як підтримати себе та своїх дітей.