(Українська) Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:
25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
5 грудня – Міжнародний день волонтера;
6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
10 грудня – Міжнародний день прав людини.
Факультет соціальної та психологічної освіти щороку активно долучаєтьця до акції. Діяльність Гендерного центру спрямована на подолання усіх форм насилля через: культурно-просвітницькі заходи, конференції, семінари, написання проєктів, зустрічі із творчою інтелігенцією, акції, розробка листівок та брошурок, майстер-класи, форуми, підготовка соціальної реклами шляхом залучення студентської молоді, розміщення інформаційних матеріалів на сайті факультету.
Не будьмо байдужими до тих, хто поряд! Спільними діями ми можемо відстояти свої права!!!