(Українська) Відбулася звітна конференція з виробничої: переддипломної практики Здобувачів вищої освіти р/41, р/42, р/32 груп
Вагома роль у підготовці здобувачів вищої освіти відводиться практиці, яка дає можливість не лише апробувати теоретичні знання, а й дозволяє створити цілісне уявлення про сутність та специфіку майбутньої професії, освоїти норми етичної поведінки.
14 травня 2024 року відбувся захист виробничої: переддипломної практики здобувачів вищої освіти Р/41, Р/42, Р/32 груп денної форми навчання, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Соціальна робота (Соціально-психологічне консультування)»
На захисті були присутні:
Заступник декана факультету соціальної та психологічної освіти з практичної підготовки, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології Оксана ДУДНИК.
Керівник практики: кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Олена БАЛДИНЮК; кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Ірина КАРПИЧ.
Здобувачі вищої освіти проходили виробничу практику на базі Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради; Службі у справах дітей Уманської районної державної адміністрації тощо.
Здобувачі освіти звітували про виконані завдання під час проходження практики, розповідали про участь у різних напрямках роботи установи, участь у різних видах благодійних акціях тощо.
На захисті здобувачі освіти обмінювалися набутим досвідом роботи під час проходження практики в різних закладах соціальної сфери, висловлювали свої враження, чи виникали труднощі під час виконання завдань практики і т. ін.
Практика залишила гарні враження у студентів про їхню майбутню професійну діяльність.