(Українська) Відбулося засідання робочої групи освітньо-наукової програми «Освітні, пеагогічні науки» за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти
На кафедрі педагогіки та освітнього менеджменту у змішаному форматі відбулося чергове засідання робочої групи освітньо-наукової програми «Освітні, пеагогічні науки» за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти.
Зустріч була ініційована гарантом ОНП «Освітні, педагогічні науки» професором Олександром Коберником.
Присутні обговорили проєкт ОНП, рекомендації та рецензії стейкхолдерів, які були надані на освітньо-наукову програму.
За результатами засідання ухвалено рішення щодо врахування пропозицій здобувачів вищої освіти, роботодавців, науково-педагогічних працівників, наукових керівників, інших стейкхолдерів у змісті ОНП «Освітні, педагогічні науки» 2024 року.
Дякуємо нашим стейкхолдерам та всім долученим до спільної справи з удосконалення освітньої програми та сподіваємося на плідну співпрацю у майбутньому!