(Українська) Вітаємо з перемогою!!!

19 вересня 2016

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

1234

З 14 по 18 вересня в м. Ковель, що на Волині проходив чемпіонат України з боксу серед жінок-еліта. В складі збірної Черкаської області в цих змаганнях брали участь і дві уманчанки Кіндратенко Крістіна (81кг) та Цуркан Анастасія (69кг).

12345

За підсумками змагань обидві наші боксери посіли доволі високі місця Крістіна – 5 місце, а Настя стала бронзовою призеркою чемпіонату України. Підтвердивши розряд кандидат в майстри спорту України. В командному заліку збірна Черкаської області посіла друге командне місце. Вітаємо всіх з таким успіхом, а особливо наших дівчат!