(Українська) Вітаємо переможницю обласної премії для молоді за особливі заслуги у роботі молодіжної політики в області
Вітаємо переможницю обласної премії для молоді за особливі заслуги у роботі молодіжної політики в області.
Премія запроваджена з метою залучення молоді до соціально активної діяльності.
На здобуття премії були висунуті молоді люди віком до 35 років, з різних територіальних громад, що зробили вагомий внесок у розбудову молодіжної політики в області єта є соціально і громадсько активними особобами.
Спільним розпорядженням Черкаської обласної військової адміністрації та Черкаської обласної ради від 05.10.2023 № 566/45-рс присуджено обласну премію та присвоєно звання „Лауреат обласної премії для молоді за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики в області“:
Мельник Людмилі Олександрівні, студентці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини