(Українська) В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини стартував локальний тренінг «АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ» за підтримки Британської ради в Україні.

8 листопада 2022

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У 2019  р. УДПУ імені Павла Тичини став партнером програми Активні громадяни Британської ради. Мета проєкту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Завдяки співпраці з Британською радою вдалося пройти конкурсний відбір і отримання фінансування на реалізацію проектів соціальної дії, а також проведення локального тренінгу за програмою Активні громадяни. У межах якого 7 листопада 2022 р. відбувся тренінг «Глобальна та локальна громади: різниця та способи співпраці». Модератори: Кравченко Оксана та Чупіна Катерина.

Під час тренінгу схарактеризовано розвиток громад від глобального до локального рівнів.

На етапі знайомства  кожен учасник мав написати назву населеного пункту і назву територіальної громади, яку він представляє – відтак вдалося представити карту учасників.

Серед завдань, які виконували учасники тренінгу – «Картування громади»: учасники створювали спільну візуальну схему своєї місцевої громади, з обов’язковим представлення сфер: охорони здоров’яосвітикультури (наявність музеїв), соціальних послуг, молодіжної роботи, гендерної рівності, енергоефективності та інших секторах.

Вправа «Система владних координат»: учасники за допомогою «мозкового шторму» запропонували усі зацікавлені сторони, дотичні до вирішення тієї чи іншої проблеми в громаді.

Завдання на загал «глобальний снап»: необхідно було знайти зв’язки між локальними і глобальними аспектами розвитку громад.

Учасники тренінгу активно, креативно і відповідально долучалися до інтерактивних заходів.

До наступних зустрічей