(Українська) День волонтера
5 грудня у всьому світі відзначають міжнародний День волонтера.
І в честь такого свята представник Студентської соціально – психологічної служби разом із представником студентської ради відправились в Уманську початкову школу № 2, для того щоб розповісти дітям першого класу про те хто такий волонтер , та якою діяльністю він займається. Для дітей були проведені цікаві ігри , а по закінченню діти подарували малюнки, які вони намалювали під час заняття, волонтерам.
Фото новини: