(Українська) ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ ОПП «СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»
На факультеті соціальної та психологічної освіти відбулося засідання робочої групи освітньо-професійної програми «Соціальне забезпечення» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.
Робоча група обговорила проект освітньо-професійної програми «Соціальне забезпечення» (2023), рекомендації, відгуки і рецензії, які надійшли на освітньо-професійну програму та питання про необхідність внесення змін до змісту ОПП.
Під час засідання було прийнято рішення про врахування запропонованих пропозицій в освітньому процесі та освітньо-професійні програмі «Соціальне забезпечення» (2023)
Фото новини: