Захист курсових робіт
7 грудня 2022 року відбувся захист курсових робіт з основ наукових досліджень у сфері соціальної роботи здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Соціальна робота» Р/21-м групи.
Викладач: кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Карпич І. О.
Здобувачі вищої освіти презентували свої роботи, які присвячені питанням девіантної поведінки підлітків; соціальній реабілітації дітей з інвалідністю; особливостям соціальної роботи з неповною сім’єю тощо.
8 грудня 2022 року відбувся захист курсових робіт з теорії соціального забезпечення здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Соціальне забезпечення» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти З/21 групи.
Викладач: кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Карпич І. О.
Студенти присвятили свої дослідження, які стосуються соціального забезпечення населення.
Фото новини: