(Українська) Зустріч із співробітниками бібліотеки університету
На факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася зустріч із співробітниками бібліотеки університету.
Бібліотека ЗВО – один із важливих підрозділів університету, який здійснює забезпечення викладачів, студентів та співробітників навчально-виховною та науковою літературою.
На зустрічі завідувач відділу обслуговування Кравчук Зоя Миколаївна презентувала діяльність абонементу та шести читальних залів, ознайомила із послугами, які надає бібліотека здобувачам вищої освіти.
Зустріч була змістовною, інформативною із побажаннями здобути міцні знання задля майбутнього нашої України!