(Українська) Карткова ігрова методика «Створюй коло безпеки. Інформуй про (не)насильство»
Карткова ігрова методика «Створюй коло безпеки. Інформуй про (не)насильство». Гра розроблена в рамках проєкту Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» за підтримки Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ в Україні). Тренер – Владислава Швець.
Захід відбувається зі здобувачами факультету соціальної та психологічної освіти з нагоди проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в рамках розвитку навичок та компетенцій студентською молоддю турбуватися про себе та оточення.
Партнерами заходу є Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.
Фото новини: