Курси з жестової мови
На виконання плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулось чергове занятия з вивчення української жестової мови.
Навчає жестовій мові та дактилю Левченко Віра – голова Уманської територіальної організації УТОГ.
Курс з жестової мови знаходиться у вільному доступі та відкритий для кожного, чекаємо кожної середи о 14:20 у 401 ауд.
Фото новини: