(Українська) Наскільки справдилися очікування щодо навчання в університеті Поляруш Олександра
Олександра Поляруш, П/33 група
Чим був обумовлений намір продовжувати навчання?
Намір продовжувати навчання обумовлений бажанням здобути вищу закінчену освіту. Освітній ступінь «магістр» дає більше можливостей в роботі.
Чи виправдав факультет щодо здобуття першого рівня вищої освіти «бакалавр»? Що найбільше сподобалося?
Так, виправдав! Найбільш сподобалося розмаїття дисциплін саме по психології, як-от: юридична психологія, політична психологія, медична психологія та інші. Завдяки ним ми розширюємо свої знання в різних галузях, де, ми, психологи можемо бути корисними.
Які виникали труднощі, і хто допомагав у вирішенні?
Труднощів серйозних не виникало, якщо і виникали питання, то викладачі завжди допомагали. Проблем з розумінням матеріалу ніколи не виникало, були труднощі в організації, особливо на дистанційному навчанні, але ми з викладами знаходили рішення.
Які м’які навички допомогли сформувати під час навчання в університеті?
Можу сказати, що стала більш гнучкою і відповідальною, так як я була старостою групи, я змогла розвинути в собі організаційні та комунікативні навички.
Чи долучалися до науково-дослідної діяльності?
Так! Брала участь у науково-практичних конференціях, гостьових лекціях, круглих столах, семінарах, колоквіумах. Разом із науковим керівником працювали над наукових дослідженням – завершальна робота навчання за ОС «бакалавр».
Ваші перспективи після завершення магістратури?
Перспективи дійсно є, освоїти терапевтичну методику і почати працювати! Зараз психологи стали популярними, зокрема в час війни люди потребують нашої допомоги. Можна розпочати працювати в державній установі, можна працювати у приватній установі, або ж розпочати свою практику. Вибір є – головне усвідомлювати свої реальні можливості!