(Українська) Настановча конференція з практики
Минулого тижня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася дистанційно настановча конференція для студентів 1 курсу заочної форми навчання. Студентів ознайомили із базою практики та групові керівники надали методичні рекомендації щодо проходження та оформлення звітної документації.
Практика служить студентам початковим пунктом для подальшого розвитку в майбутній професії. Метою практики є набуття студентами практичного досвіду, здобуття навичок самостійної практичної роботи.
Завданням практики є ознайомитись зі специфікою роботи психолога та соціального працівника в установах загальної середньої освіти, закладах соціальної сфери, психолого-педагогічними реабілітаційними центрами, з його функціональними обов’язками, планом і умовами роботи, документацією.
Фото новини: