(Українська) На запрошення благодійного фонду RЕALІS вкладачка кафедри психології Лівандовська Інна Антонівна була запрошена до участі в конференції «Дитинство на тлі війни»
На запрошення благодійного фонду RЕALІS вкладачка кафедри психології Лівандовська Інна Антонівна була запрошена до участі в конференції «Дитинство на тлі війни» що відбулась 19-21 січня 2024 року в м. Київ. Оскільки війна негативно впливає на психоемоційну стабільність кожного, особливо цей вплив відчувають діти, підлітки. Психологічні дитячі травми мають довготривалі та глибокі наслідки, подолання яких вимагає підтримки спеціалістів та комплексного підходу з урахуванням індивідуальних потреб дитини.
Розглядались наступні питання: «Медіатворчість в подоланні наслідків медіатравматизації дітей», «Освіта під час війни: втрати чи уповільнення?», «Казкотерапія та творчі практики в роботі з дітьми», «Практичний довід допомоги сім’ям, які постраждали внаслідок війни», «Відновлення та стійкість підлітків під час війни в роботі благодійного проєкту «СвіТи!», «Особливості роботи з дітьми у воєнний час методами арт-терапії», «Сила впливу батьківської поведінки на емоційний стан дитини», «Психологічна підтримка дітей під час війни засобами каністерапії», та інші. Вказані теми акцентували проблеми практичної психології та стимулювали психологів-науковців, психологів – практиків до подальших розробок й вдосконалення системи психологічної роботи з наслідками військової агресії.
Захід організований для дитячих практикуючих психологів та педагогів за підтримки Благодійного фонду Realis Christian Center, SlovakAid, Арт-терапевтичної асоціації та Місії Євразія.
https://www.facebook.com/dramaradska