(Українська) На факультеті було проведено засідання команди
Відповідно до «Положення про команду психолого-педагогічного супроводу студента з ООП» на факультеті було проведено засідання команди, участь у якому прийняли адміністрація факультету, куратори, батьки, представники центру освітньої інтеграції та інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму «Без бар’єрів» та психолог університету. На порядок денний було винесено наступні питання:
- Особливості створення та функціонування команди психолого-педагогічного супроводу
Доп.: Кравченко О.О.
- Виконання та перегляд ІПР здобувачами
Доп.: куратори груп
- Особливості роботи психолога у воєнний час зі здобувачами з особливими освітніми потребами