ОГОЛОШЕННЯ!
До уваги здобувачів вищої освіти та педагогічних та науково-педагогічних працівників!
Відповідно до розпорядження першого проректора № 14 від 07. 02. 2024 р. «Про проведення опитування у ІІ семестрі 2023-2024 н. р.» та з метою об’єктивного визначення думки здобувачів вищої освіти (очної та заочної форм навчання), педагогічних та науково-педагогічних працівників необхідно з 12 лютого 2024 р. по 16 лютого 2024 р. пройти опитування:
- «Заліково-екзаменаційна сесія очима студентів» для здобувачів ОС «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії» (I, II курс),https://forms.gle/FVYcMcgEExZxKyYB7 .
- «Академічна доброчесність та якість освіти в ЗВО» для педагогічних та науково-педагогічних працівників, https://forms.gle/dXu87JxChD7iDvDX9.
Прохання пройти опитування у визначені терміни.