(Українська) Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків, у тому числі ВПО

18 березня 2024

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


За ініціативою департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА у межах проєкту «Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків, у тому числі ВПО» у партнерстві з департаментом освіти і науки Львівської ОВА, Калуською РДА, управлінням освіти Стрийської міської ради при підтримці Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Tech Startup School, керівник Назарій Подольчак, 20 лютого 2024 року відбулась онлайн-зустріч старшокласників із психологами-практиками з теми «Емоційний інтелект: вчимося розуміти себе, навколишніх та вирішувати конфлікти».
У діалозі взяли участь:
Мар’яна Марусинець, психолог і директор департаменту освіти та науки Закарпатської області;
Наталія Цигилик, доцент Львівської політехніки;
Ірина Мартинюк, доцент та в.о. завідувача кафедри психології Національного університету біоресурсів і природокористування України;
Інна Лівандовська, тренер та викладач кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Понад 700 учасників брали участь у зустрічі. Мінімум теорії, максимум психологічних технік та практичних навичок отримали старшокласники Львівської, Івано-франківської, Закарпатської областей.
Інна Лівандовська запропонувала учасникам інтенсивний експрес-тренінг «Мої емоції – мій ресурс» в онлайн режимі, під час якого здобувачі освіти та педагоги мали можливість усвідомити та доповнити свої знання про значення та сутність емоційного інтелекту для людини, вдосконалити свої уміння визначати емоційні стани, розширити уявлення про ефективні та доступні способи емоційної гармонізації через використання різноманітних психологічних технік. Під час діалогу пані Інна звернула увагу на широкий спектр емоційних реакцій в різних ситуаціях, та важливість регуляції власних емоційних станів й оточуючих, як-от: страх, тривожність, фрустрація, розпач, прокрастинація, депресія, розчарування, конфліктність та вмінні мінімізувати наслідки афектів в умовах емоційної нестабільності.
Зустріч відбулася в продуктивній та дружній атмосфері, учасники отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання, а організатори та спікери щиру подяку за проведення заходу.