Друга Міжнародна науково-практична конференція (20-21 травня 2021 року)

На базі Польсько-української науково-дослідницької лабораторії психодидактики імені Я. А. Коменського факультету соціальної та психологічної освіти (кафедра педагогіки та освітнього менеджменту), факультету дошкільної та спеціальної освіти (кафедра психології та педагогіки розвитку дитини) 20–21 травня 2021 р. відбулась Друга Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми обдарованості особистості».

До онлайн-участі у конференції долучились колеги не лише з вітчизняних закладів освіти, а й закордонні партнери з Білорусії, Казахстану, Польщі. Тому відкриття конференції було оголошено у вітальних словах проректора з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку УДПУ імені Павла Тичини к. пед. наук Миколайко Володимира (Україна); ректора ДЗО «Гродненський обласний інститут розвитку освіти» к. пед. наук Сергєйко Світлани (Білорусь); декана ДЗ «Гродненський обласний інститут розвитку освіти» к. пед. наук Тарантей Лариси (Білорусь); провідного наукового співробітника лабораторії дошкільної підготовки та початкової освіти Національної академії освіти ім. І. Алтинсаріна к. пед. наук Сагалієвої Жанар (Казахстан); завідувача кафедри іноземних мов Брестського державного університету імені О. С. Пушкіна к. пед. наук Максимук Лариси (Білорусь); завідувача кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини д. пед. наук. Коберника Олександра (Україна).

Різноаспектні проблеми обдарованості особистості висвітлили у своїх виступах к. пед. наук Сергєйко Світлана (Білорусь), к. пед. наук Петрук Оксана (Україна), наук. співробітник відділу початкової освіти ім. О. Я. Савченко Вашуленко Оксана (Ураїна), д. пед. наук Андрющенко Тетяна (Україна), студентка 412 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти Бурлик Дар’я (Україна).

Актуальний науково-практичний матеріал представили докторант 3-го курсу за спеціальністю 6D012000 – «Професійне навчання», старший викладач Казахського агротехнічного університету імені С. Сейфулліна Кочкорбаєва Ельміра (Казахстан), к. пед. наук Максимук Лариса (Білорусь), учитель початкових класів ліцею № 27 м. Луцьк Волинської обл. Словік Оксана (Україна), к. пед. наук Ющенко Людмила (Україна).

Модератор конференції: проф. Осадченко Інна (доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, професор кафедри психології, завідувач Польсько-української науково-дослідницької лабораторії психодидактики імені Я. А. Коменського Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Учасники конференції висловили однозначне бажання щорічно зустрічатися на наукових заходах окресленої тематики.

З матеріалами конференції можете ознайомитись нижче.

Титулки_матеріалів_конф_Обдарованість_21-22.05.21

Зб_тез_конф_Обдарованість_20-21.05.21