П’ята Міжнародна науково-практична конференція (21-22 травня 2021 року)

На базі Польсько-української науково-дослідницької лабораторії психодидактики імені Я. А. Коменського факультету соціальної та психологічної освіти (кафедра педагогіки та освітнього менеджменту), факультету дошкільної та спеціальної освіти (кафедра дошкільної освіти) 21–22 травня 2021 р. відбулась П’ята Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної психодидактики: філософські, психологічні та педагогічні аспекти».

До онлайн-участі у конференції долучились колеги не лише з вітчизняних закладів освіти, а й закордонні партнери з Білорусії, Казахстану, Польщі. Тому відкриття конференції було оголошено у вітальних словах проректора з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку УДПУ імені Павла Тичини к. пед. наук Миколайко Володимира (Україна); ректора ДЗО «Гродненський обласний інститут розвитку освіти» к. пед. наук Сергєйко Світлани (Білорусь); провідного наукового співробітника лабораторії дошкільної підготовки та початкової освіти Національної академії освіти ім. І. Алтинсаріна к. пед. наук Сагалієвої Жанар (Казахстан);

Різноаспектні проблеми сучасної психодидактики висвітлили у своїх виступах к. пед. наук Сергєйко Світлана (Білорусь), к. пед. наук Сагалієва Жанар (Казахстан), д. пед. наук Коберник Олександр (Україна), к. пед. наук Габінська Алла (Білорусь), д. пед. наук Гаврилюк Світлана (Україна).

Актуальний науково-практичний матеріал представили д. пед. наук Скворцова Світлана (Україна), д. пед. наук Кононец Наталія (Україна), д. пед. наук Потапчук Тетяна (Україна), докторант 2-го курсу Казахського агротехнічного університету ім. С. Сейфулліна Аязбаєва Сая (Казахстан).

Модератор конференції: проф. Осадченко Інна (доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, професор кафедри психології, завідувач Польсько-української науково-дослідницької лабораторії психодидактики імені Я. А. Коменського Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Учасники конференції висловили однозначне бажання щорічно зустрічатися на наукових заходах окресленої тематики.

З матеріалами конференції можете ознайомитись нижче.

Титулки_зб_тез_конф_Психодидактика_21-22.05.21

Зб_тез_конф_Психодидактика_21-22.05.21_оновлений_25.08.21