(Українська) Практична підготовка майбутніх соціальних працівників
На факультеті соціальної та психологічної освіти у період з 6 травня по 19 травня 2024 р. реалізується практична підготовка здобувачів вищої освіти денної та заочної форми навчання в установах соціальної сфери громад – навчальна: професійно-орієнтована практика.
Мета такої практики сприяти оптимізації процесу адаптації студентів до нових умов навчання та майбутньої професії через ознайомлення з основними видами роботи практичної діяльності соціального працівника.
Основними завданнями практики є: сформувати уявлення студентів про сфери їх майбутньої професійної діяльності; мотивувати студентів до розвитку і закріплення професійно значущих якостей, формування стійких моральних поглядів на професію соціального працівника; вчити осмислювати та застосовувати студентами на практиці теоретичні знання, усвідомлювати їхню значимість для успішної професійної діяльності; ознайомлення з особливостями практичної консультативної діяльності фахівця соціальної сфери; – виробляти у практикантів уміння спостерігати та аналізувати професійну діяльність та поведінку спеціалістів, клієнтів.