(Українська) Промоція продовжується
Команда проєкту: «Культурно-рекреаційно-туристична Черкащина: інклюзивно-соціальна 3D-карта» продовжує роботу над виконанням однієї із цілей проєкту, а саме проводить промоцію проєкту та туристичних можливостей Черкащини.
Уманський реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами став майданчиком для презентації результатів проєкту, зокрема вже другий тиждень поспіль ми зустрічаємося із клієнтами даного комплексу, разом переглядаємо 3D-тури і обговорюємо можливі перспективи удосконалення функціоналу сайту проєкту.
Нагадаємо, що в рамках проєкту було відібрано 4 тури:
Тур 1. м. Умань.
Тур 2. Монастирище-Жажків-Звенигородка-Тальне.
Тур 3. Корсунь-Шевченківський-Канів.
Тур 4. Чигирин.
Зустрічі із проактивними людьми дають можливість переконатися, що пророблена робота – потрібна, і також надихають на подальшу популяризацію даного проєкту!
Посилання на сайт проєкту https://fspo.udpu.edu.ua/inklyuzyvno-sotsial%CA%B9na-3D-karta/#/
Фото новини: